TOS - QR Uygulaması

QR Uygulaması ile sisteme giriş
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 0.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma AKAEWN
Akaewn T.O.S. yönetim paneline kullanıcı adı, şifre ve e-posta girerek zaman kaybetmek yerine, sana özel oluşturulan QR kodu taratarak farkını ortaya koy.
Gün geçmiyor ki, Akaewn'in yaptığı bilimsel çalışmalar son bulsun. Akaewn QR Kodlu Giriş Sistemi, gururla sunar. Akaewn T.O.S. yönetim paneline kullanıcı adı, şifre ve e-posta girerek zaman kaybetmek yerine, sana özel oluşturulan QR kodu taratarak farkını ortaya koy. Uygulamayı yükledikten sonra Beta bize T.O.S yönetim paneline nasıl QR kodu ile giriş yapabileceğimizi anlatıyor.
 
İlk olarak T.O.S yönetim paneli(tos.akaewn.com) adresine giriş yapmalısın daha sonra ikinci adıma geçiş yap. Eğer panel sayfasına geldiysen, hemen altta bulunan "QR ile giriş yap" butonuna tıkla, bizim için özel oluşturulan QR kodumuz, sayfada tam ekran olarak görünecektir. Eğer "QR ile giriş yap" butonuna yanlışlıkla toplanırsak "ESC" tuşu ile çıkış yapabiliriz.Bu aşama bittikten sonra son olarak aşağıda "mavi" renkte olan Kodu tarat butonuna tıklıyoruz. Karşımıza çıkan QR kodu okuyucu sistemini, bilgisayarın ekranına odaklayarak giriş yapabilirsiniz.
 
 
TOS - QR Uygulaması indir